vypnout

Dámské plavky jednodílné

Jsou v dnešní době dámské jednodílné plavky stále v módě? Ano, jsou. Abyste nám dali za pravdu, musíme se podívat na způsob, jakým bylo k těmto plavkám přistupováno v minulosti, a jaký je jejich vývoj dnes. O tom, že mají dámské jednodílné plavky daleko delší historii než plavky dvoudílné snad není nejmenších pochyb. Jak je to ale možné? Největší vliv na tom má společnost, její vývoj a její pohled na lidskou odhalenost. V dobách dávno minulých bylo pro společnost nepřijatelné velké odhalování, a proto dostaly přednost dámské jednodílné plavky před těmi dvoudílnými. Jednodílné dámské plavky totiž dokázaly zakrýt mnohem víc ženského těla, než to dokázaly ty dvoudílné. Jak se však společnost vyvíjela, tak se měnil i její pohled na odhalování. Postupem času tedy začaly jednodílné dámské plavky ustupovat a naopak se začaly více prosazovat ty dvoudílné. Ústup jednodílných plavek byl tak razantní, že tyto plavky téměř zmizely ze světa módy.

Naštěstí však ve společnosti zůstala určitá část žen, které stále upřednostňovaly dámské jednodílné plavky před těmi dvoudílnými. To inspirovalo módní návrháře k tomu, aby začali pracovat na jednodílných dámských plavkách, které by byly tak moderní, že by dokázaly konkurovat stále populárnějším dvoudílným plavkám. Výsledkem tohoto počínání jsou dámské jednodílné plavky s označením monokiny. Pro představu lze monokiny představit jako dvoudílné plavky, u kterých je horní a spodní díl spojen látkou vedenou přes břicho. Tím je docíleno maximálního odhalení ženského těla s tím, že se stále jedná o jednodílné dámské plavky. Už se tak nemusíte bát, že byste v jednodílných plavkých vypadala nemoderně.

Kromě dámských jednodílných plavek by Vás mohlo zajímat: Jednodílné plavky, Jednodílné plavky s kosticemi, Dámské plavky v celku, Dámské plavky vcelku, Dámské celkové plavky, Jednodílné plavky s košíčky, Dětské jednodílné plavky, Monokiny plavky, Dámské jednodílné plavky 2012.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky