vypnout

Dámské plavky - výprodej

Patříte mezi šetřivé ženy? Nebojíte se pomluv ostatních žen, že zrovna nemáte na sobě hit letošního léta? Tak právě pro Vás je tu výprodej dámských plavek, který Vám zajistí obdiv Vašeho okolí a navíc Vám ušetří peněženku.

Dámské plavky ve výprodeji jsou také ušity z kvalitních materiálů, poněvadž se jedná o plavky z minulých kolekcí, které bývávaly letními hity. Kvalitní materiál Vám zajistí maximální pohodlí a Vy si radovánky u vody užijete naplno.

Ve výprodeji dámských plavek naleznete nepřeberné množství střihů, jako například dvoudílné bikiny s trojúhelníčkovou nebo s push-up podprsenkou, tankiny, elegantní i sportovní jednodílné plavky, monokiny a mnoho dalších. Záleží jen na Vás, které si vyberete.

Dámské plavky střihu monokiny jsou určeny těm odvážnějším ženám, které se nebojí ukázat své přednosti. Jedná se v podstatě o jednodílné plavky, kdy horní a dolní díl plavek je na bříšku spojen malým kouskem látky a nebo ozdobným kroužkem či sponou. Zezadu plavky vypadají jako klasické dvoudílné plavky. Proto, abyste mohla tento typ plavek nosit a byla v nich dokonale krásná, je nutná menší dávka sebevědomí.

Další typ plavek, který můžete nalézt ve výprodeji dámských plavek, jsou tankiny. Tankiny jsou dvoudílné plavky, u kterých má horní díl podobu topu. Horní díl může být s klasickými ramínky, nebo se zavazováním za krkem či bez ramínek. Spodní díl můžete také přizpůsobit Vašim potřebám. Klasické kalhotky, kraťásky, tanga a mnoho dalších střihů na Vás čeká ve výprodeji dámských plavek. Tankiny jsou jak pro štíhlé postavy, tak i pro ženy, které nestačily shodit všechna přebytečná kila.

Kromě dámských plavek ve výprodeji by Vás mohlo zajímat: Dámské plavky, Plavky ve výprodeji.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky