vypnout

Dámské stahovací kalhotky

Většina žen není spokojena se svou postavou. Patříte také mezi ženy, které touží po dokonalé postavě, jako mají modelky s mírami 90-60-90? Držíte přísné diety, cvičíte několikrát denně, chodíte běhat či do posilovny a výsledkem je jen únava, bolestivé svaly a prázdná peněženka? Nikoli krásná štíhlá postava Vašich představ? Nezoufejte. Návrháři spodního prádla pro Vás navrhli stahovací kalhotky, které Váš problém s přebytečnými kily zaručeně vyřeší.

Stahovací kalhotky, neboli mezi ženami nazývané jako stahovačky, jsou ušity z kvalitního materiálu s přídavky elasthanu, bavlny a antibakteriální složky s funkcí odvádění potu pro zdravější a pohodlnější celodenní nošení. Materiál je navíc bezešvý, aby nebyly stahovací kalhotky pod obepnutým oblečením vidět a Vaše tajemství na krásnou štíhlou postavu prozrazeno.

Stahující kalhotky jsou navrženy ve třech základních střizích. Kalhotky s nízkým pasem, kalhotky s vysokým pasem až pod prsa a kraťasy s vysokým pasem. Každý střih je určen pro daný typ postavy a zeštíhluje určité partie Vaší postavy.

Stahovací kalhotky s nízkým pasem jsou vhodné pro ženy, které mají malý problém s partií hýždí a bříška. Pokud jste silnější, tento typ stahujících kalhotek Vám nedoporučujeme, neboť by Vám místo krásné štíhlé postavy udělaly neplechu.

Za to stahovací kalhotky s vysokým pasem až pod prsa jsou pro ty z Vás, které mají větší problémy s přebytečnými kily. Zeštíhlují partie bříška a zadečku. Tyto stahovací kalhotky Vám vytvarují ploché bříško a sexy zadeček. Musíte si ale dávat pozor na jednu věc. Máte-li problémy i s oblastí stehen, mohl by Vám tento typ stahujících kalhotek způsobit nepříjemnou situaci.

Poslední střih stahovacích kalhotek je ideální pro ženy, které mají potíže jak se stehny, hýžděmi, tak i s bříškem. Vytvarují Vám neodolatelné ploché bříško, sexy zadeček a přirozenou linii Vašeho těla. Vysoký pas je samodržící díky silikonovým páskům na konci látky, aby se kalhotky nerolovaly, a to ani při maximální zátěži.

Pokud nemáte problémy se silnější postavou, ale ráda byste posílila povolené poporodní bříško, jsou tu pro vás také stahovací kalhotky, které stlačují dělohu a navrací Vaší postavě perfektní vhled.

Ve většině případů jsou stahující kalhotky šity v tělové, bílé či černé barvě, aby byly pod oblečením diskrétní.

Kromě dámských stahovacích kalhotek by Vás mohlo zajímat: Stahovací kalhotky po porodu, Bezešvé stahovací kalhotky.

Sdílet
Vyberte si další stahovací prádlo