vypnout

Gelové plavky

Stále ještě nemáte jasno, jaké plavky si nejlépe pořídit na letošní letní sezónu? A slyšela jste už o gelových plavkách? Každá sezóna s sebou nese spoustu novinek nejen co se barev a střihů týče, ale také v použitých materiálech. Gelové plavky se stávají velmi žádaným zbožím v sortimentu plavek. I my jsme pro Vás připravili lákavou nabídku gelových plavek různých barev, vzorů a střihů. Věříme, že z naší nabídky si vybere každá jedna z Vás přesně takový model, který zalichotí Vaší postavě a patřičně Vám zvedne sebevědomí. Gelové plavky Vám jistě skvěle padnou, rozhodně vyzdvihnou Vaše ženské přednostizakryjí vše, co má zůstat skryto. Gelové plavky se skládají z horního a spodního dílu. Horní díl, tedy podprsenka, je vyztužena gelem, jež Vaše poprsí krásně vymodeluje a pozvedne. Budete vypadat prostě neodolatelně. Při výběru spodního dílu, kalhotek, si také můžete vybrat z několika různých střihů. Záleží čistě jen na Vašem vkusu a náladě.

Gelové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního elastického materiálu, který je tak pohodlný, že plavky při jejich nošení téměř necítíte. Stále jste se nerozhodla? Zkuste si prohlédnout naši kolekci gelových plavek a jistě si vyberete právě ty, které jsou pro Vás to pravé.

Kromě gelových plavek by Vás mohlo zajímat: Push-up gelové plavky, Dvoudílné gelové plavky, Gelové plavky 2012, Plavky s gelovou výztuží, Dámské dvoudílné plavky s gelovou vycpávkou, Gelové se zavazováním za krkem.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky