vypnout

Horní díly plavek

Horní díly dámských dvoudílných plavek je možné vybírat z různých střihů tak, aby dobře seděly každému poprsí. Vyberte si i Vy takový vrchní díl plavek, který Vám bude slušet a hlavně se v něm budete cítit pohodlně. Následující informace o jednotlivých typech horních dílů Vám snad pomohou správně se rozhodnout.

Push-up

Push-up vrchní díl plavek má stejný přínos, jako mají push-up podprsenky. Tento horní díl zpevní a zvýrazní poprsí a dodá tak Vašemu dekoltu nevídanou krásu a svůdnost. Push-up plavky jsou určeny pro ženy a dívky s menším či méně pevným poprsím. Pro ještě výraznější zvětšení objemu Vašeho poprsí doporučujeme volit světlejší barvy.

Gelové plavky

Horní díl gelových plavek plní stejnou funkci, jako plní push-up plavky - zvýrazňuje a zpevňuje Vaše poprsí. Rozdíl je v použité technologii. Horní díl těchto plavek využívá gelové vložky, které jsou umístěny v podprsence.

Horní díl s kosticemi

Horní díl plavek s kosticemi patří mezi nejčastěji kupovaný typ především u žen s vyvinutějším poprsím. Kostice v horním dílu totiž velmi dobře drží prsa tam, kde mají být a podporují tak svůdné ženské křivky. Přestože vrchní díl plavek s kosticemi zakrývá víc, než například push-up plavky, může stále působit velmi sexy a mladistvě.

Trojúhelníčky

Trojúhelníčkový horní díl plavek je nejčastěji doplněn o šňůrky pro zavazování za krkem. Nejvíce se hodí pro ženy s menším poprsím. Tento typ horního dílu plavek totiž neposkytuje takovou oporu poprsí, jako poskytují jiné typy a navíc ani šňůrky nebývají tak spolehlivé, jako klasická ramínka. Trojúhelníčkový horní díl doporučujeme odvážnějším ženám, neboť odhaluje daleko víc, než jiné typy.

Tankiny

Tankiny jsou speciálním typem plavek, který je kompromisem mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami. Tomu odpovídá i styl horního dílu, který je podobný klasickému dámskému topu - tílku. Tento vrchní díl plavek je tak vhodný pro všechny ženy, které chtějí zakrýt své bříško, ale současně se nechtějí vzdát dvoudílných plavek.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky