vypnout

Kalhotky brazilky

Už Vás omrzela tanga? Ale na druhou stranu nechcete nosit obyčejný střih klasických kalhotek? Nemůžete si vybrat mezi pohodlím, které poskytuje klasických střih, a skvěle vypracovaným zadečkem v obtažených džínách, který vykouzlí tanga? Co je pro Vás víc? Pohodlí anebo zadeček k nakousnutí? Teď už si vybírat nemusíte. Módní návrháři spodního prádla to vyřešili za Vás. Navrhli kalhotky brazilky, neboli jinak řečeno širší tanga, která jsou tím pravým ořechovým. Kombinují atraktivní vzhled a maximální komfort. Zajistí Vám díky ideálnímu střihu, který odkrývá právě tolik, aby Vaše pozadí bylo přitažlivé a Vy se cítila sexy, obdiv nejednoho muže.

V nabídce kalhotek brazilek si můžete vybírat z nepřeberného množství kvalitních materiálů. Jestli jste zastánkyní svůdné francouzské krajky anebo milovnicí sportovních radovánek, vyberete si pokaždé.

Sportovní kalhotky brazilky jsou ušity z materiálu, který je prodyšná a který má schopnost odvádět pot a Vy se tak můžete cítit v suchu. Jejich střih je povětšinou bezešvý, proto nikde netlačí ani neškrtí. Pohyb ve sportovních kalhotkách brazilkách je naprosto bezkonkurenční.

Kalhotky brazilky vyrobené z krajky lze využít i jako svůdné kalhotky pro zpestření Vašeho milostného života.

Komfortní a romantický střih kalhotek brazilek vyzdvihne krásu ženských křivek a upoutáte tím tak na sebe veškerou pozornost okolí.

Sdílet
Vyberte si další kalhotky