vypnout

Latexové prádlo

Chcete ve svém milostném životě experimentovat a dovést ho do úplně jiných rozměrů? Tak právě materiál, jako je latex Vás nejen nadchne, ale především překvapí svými erotickými schopnostmi.

Z latexu jsou šity sexy oblečky a erotické prádlo pro Vaše milostné hrátky. Jedinečný lesk latexového prádla dodá Vašemu sexuálnímu životu naprosto nový směr.

Ze sortimentu latexového prádla si můžete vybírat z latexových kalhotek, podprsenek, korzetů, erotických oblečků pro ženy i muže.

Latexové kalhotky jsou šity v mnoha střizích a barevných kombinacích. Vybírat můžete z tang, brazilek, bokovek či z klasických kalhotek, které mohou být doplněny buď šňůrkami na boční zavazování, nebo otvorem.

Podprsenky ušité z latexu se nejčastěji vyskytují v trojúhelníčkovitém střihu nebo v klasickém střihu s push-up efektem, který vytvoří neodolatelný a vzrušující dekolt. Pro stoprocentní oživení Vašeho sexu jsou vyrobeny otevřené latexové podprsenky, které Vašemu partnerovi odhalují to nejdůležitější v Vašeho poprsí.

Celkový vzhled latexového prádla pro ženy je doplněn sexy kraječkami, šňůrkami a neodolatelnými mašličkami.

Pro muže jsou vyrobeny latexové slipy či boxerky, které mohou být doplněny o speciální otvory či erotické ozdoby.

Celkově je latexové prádlo podtrhnuto barevným provedením. Nejvíce vzrušujícími barvami jsou černá a červená.

Sdílet
Vyberte si další erotické prádlo