vypnout

Neviditelné kalhotky C-string

Tanga kalhotkám už dávno odzvonilo. Nyní je tu unikátní model spodní části prádla. Neviditelné kalhotky C-string - inovativní výrobek přišel na český trh ze Spojených států amerických. Stal se hitem ve světě spodního prádla a předmětem touhy experimentovat.

C-stringy jsou řešením pro ženy, které by rády chodily „naostro", nebo pro ženy, které chtějí svému partnerovi zatajit jen to nejcennější. Hodí se pod upnuté koktejlky, obtažené džíny či minisukně. Dokonce se neviditelné kalhotky dají nosit jako spodní díl plavek pro neodolatelné opálení celého těla.

Kalhotky C-string jsou jakousi drátěnou konstrukcí, která je pokryta látkou, jež zakrývá jen to nejnutnější a pod oblečením není vidět. Svým designem připomínají tanga, zepředu je malý trojúhelníček, vzadu úzká šňůrka, ale na bocích nenajdete vůbec nic. Díky ohebnému rámu jsou kalhotky C-string velice pohodlné a praktické.

Neviditelné kalhotky se vyrábějí v jedné univerzální velikosti, která se Vám dokonale přizpůsobí.

I když se mnoha ženám nemusí neviditelné kalhotky C-string zdát jako zrovna nejlepší nápad, po vyzkoušení si téměř každá žena tento typ kalhotek oblíbila.

Sdílet
Vyberte si další tanga