vypnout

Kalhotky s otvorem

Chcete něčím okořenit svůj sexuální život? Povznést své erotické okamžiky do úplně jiných rozměrů? Chcete zažívat něco tajného a zakázaného? Ráda experimentujete a nebojíte se odhalit i velmi intimní partie svého těla? Pak Vám doporučujeme porozhlédnout se po kalhotkách s otvorem.

Kalhotky s průřezem patří do oblasti erotického prádla, a proto jsou vyloženě určeny k milostným hrátkám a ne ke každodennímu nošení. I materiál je pro každodenní nošení nepohodlný. Jedná se vesměs o latex - velmi známý erotický materiál, který je na povrchu lesklý, čímž navnazuje milostnou atmosféru. Pro snadné oblékání kalhotek z latexu, je vhodné se před tím natřít olejíčkem či krémem. Další materiál, který může být použit na ušití erotických kalhotek s otvorem, je krajka s mikrovláknem. Krajka ukáže ještě mnohem víc z Vašeho těla, jelikož se jedná o kalhotky průhledné.

Celkově mohou být kalhotky v oblasti otvoru dozdobeny mašličkami, aby se dal otvor pomalinku otevřít. Je známo, že muži jsou označováni za dobyvatele, rádi odhalují a dobývají to, po čem velmi touží. Určitě bude Váš partner nadšen, když si Vás pomaličku bude moci rozbalovat.

Barevné provedení otevřených kalhotek má také své opodstatnění. Nejvíce se kalhotky s otvorem pro milostné hrátky vyskytují v hříšné černé, rajcovní červené a nebo v nevinné bílé.

Zaručujeme, že partnera potěšíte a přivedete ho do stavu vysokého vzrušení.

Nebudete se stačit divit, jak bude Váš partner nadšený a celý bez sebe. Tyto kalhotky s průřezem Vám zaručí dokonalou předehru a vášnivý sexu.

Sdílet
Vyberte si další tanga