vypnout

Plavky monokiny

Pro ty nejodvážnější z Vás tu máme opravdovou lahůdku. V poslední době velmi žádané plavky monokiny. Je potřeba zdůraznit, že jejich střih je opravdu velmi odvážný. Jedná se v podstatě o jednodílné plavky, kde vpředu je spojen horní a spodní díl malým kouskem látky nebo kroužkem, a zezadu vypadají jako klasické dvoudílné plavky, což zaručuje krásné opálení. Monokini plavky jsou velmi krásné a jsou to pravé pro Vaši postavu. Tyto plavky dávají vyniknout všemu, co je na ženském těle jedinečné a obdivuhodné. Plavky monokiny jsou vyrobeny z kvalitního elastického materiálu, velmi příjemného při nošení. Chcete se cítit opravdu sexy a žádaná? Pak rozhodně sáhněte po plavkách monokiny a rázem se stanete středem pozornosti na každé pláži, či u vody.

Tyto plavky monokini musíte umět nosit. K tomu, aby jste vypadala opravdu dokonale je potřeba notná dávka sebevědomí. Pořiďte si tyto plavky a uvidíte, že jste nikdy nevypadala tak sexy, a okolí to jistě zaznamená. Stále jste se nerozhodla? Pak rozhodně neváhejte, plavky monokini jsou hitem letošního léta.

Kromě monokiny plavek by Vás mohlo zajímat: Dámské plavky monokiny, Monokiny 2013, Monokiny 2015, Monokiny levně, Monokiny pro plnoštíhlé, Monokiny s kosticemi, Monokiny XS, Neonové monokiny.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky