vypnout

Podprsenky nadměrné velikosti

O krásném plném poprsí sní nejen muži, ale i pro některé ženy je tento fakt nedosažitelnou touhou. Každý rok je provedeno několik tisíc plastických operací, jejichž cílem je vytvořit větší poprsí. Ale přesto ženy, kterým bylo velké poprsí naděleno a které nemusí za plastické operace utrácet hříšné peníze, nejsou ve většině případů šťastné, že byly velkými ňadry obdarovány. Není divu, velké poprsí s sebou nese i značné komplikace, nejen co se týče výběru podprsenek nadměrných velikostí, ale i zdravotní potíže, které se po určité době dostaví.

Velká ňadra se negativně podepisují na stavu zad. Jejich tíha vede k tomu, že se začnete hrbit, abyste si aspoň na chvíli ulevila. Kromě velkých bolestí zad, mají velká ňadra neblahý vliv na celkový stav páteře, její možné vybočování do stran a následné skoliózy. Další možný zdravotní problém, který způsobuje velké poprsí, je větší náchylnost ke kožním onemocněním. Kůže pod prsy je vystavována většímu tření a pocení. Kromě fyzických potíží se mohou také dostavit psychické problémy. Velké poprsí „nečekaně" dokáže ubrat na sebevědomí.

Proto je potřeba vybírat kvalitní podprsenky nadměrných velikostí, abyste předešla možným zdravotním komplikacím.

Myslíte si, že sehnat podprsenku nadměrných velikostí je nadlidský výkon? Dříve tomu tak bylo, ale nyní se majitelky velkého poprsí nemusí bát. Módní návrháři spodního prádla se začali specializovat na podprsenky nadměrných velikostí.

Hlavní aspekt při výběru správné nadměrné podprsenky je materiál. Ten musí být vysoce kvalitní, elastický a zároveň pevný, aby zajišťoval maximální oporu Vašim ňadrům a abyste se v podprsence nadměrné velikosti cítila co nepohodlněji.

U nadměrných podprsenek je rovněž rozhodující jejich střih. Nejlepší jsou košíčky, které jsou ušity z více dílů. Právě tyto košíčky u nadměrných podprsenek dokážou perfektně vymodelovat půvabný tvar prsou. Čím více dílků materiálu, ze kterého je nadměrná podprsenka ušita, tím lépe je střih propracovaný a následně je látka pevnější a podprsenka nadměrných velikostí jen tak neztratí svoji pevnost a tvar. Nevhodnější jsou košíčky s prošitím do tvaru písmene T.

Pro správnou oporu velkých ňader je důležitý i zadní díl se zapínáním, který musí být dostatečně pevný nejlépe se dvěma nebo se třemi háčky, a ramínka, jejichž šířka a vypolstrování je podstatné, aby se nezařezávala a nezpůsobovala bolestivé odřeniny a otlaky.

Hledáte nadměrnou podprsenku, ale nechcete nosit pouze černou či bílou? Nemusíte mít strach, podprsenky nadměrných velikostí se nyní šijí v mnoha barevných dezénech, doplněny rozkošnými kraječkami a mašličkami.

Dále by Vás mohlo zajímat: Kde koupit nadměrnou podprsenku.

Sdílet
Vyberte si další podprsenky