vypnout

Podprsenky velkých velikostí

Jsou ženy, které touží po plném a krásném poprsí, a proto některé z nich podstupují operativní zákroky na oddělení plastické chirurgie s cílem vytvořit vytoužené velké poprsí. Většina žen tuto operaci podstupuje, aby si zvedly sebevědomí a více se zalíbily mužům. Ale paradoxně mužům se podle určitých průzkumů až příliš velká ňadra nelíbí a ženy, které mají větší prsa darovaná geneticky, aniž by podstupovaly bolestné plastické operace, jsou nešťastné a nejraději by měly ňadra o několik čísel menší. Ono není divu, protože velké poprsí s sebou nese značné komplikace, jak po stránce zdravotní a estetické, tak i po stránce nákupu velkých podprsenek.

Velká ňadra negativně postihují zdravotní stav zad. Jejich tíha vede k tomu, že se začnete hrbit, abyste si od nich aspoň na chvíli ulevila. Kromě velkých bolestí zad mají velká ňadra neblahý vliv na celkový stav páteře, její možné vybočování do stran a následné skoliózy. Další možný zdravotní problém, který způsobuje velké poprsí, je větší náchylnost ke kožním onemocněním. Kůže pod prsy je vystavována většímu tření a pocení. Kromě fyzických potíží se mohou také dostavit psychické problémy. Velké poprsí paradoxně dokáže ubrat na sebevědomí.

Kvalita podprsenek velkých velikostí je velmi důležitá, aby zajišťovala správnou oporu pro velké poprsí, a tím pádem zamezila možným zdravotním potížím.

V dnešní době už není takový problém sehnat podprsenku velkých velikostí, jako tomu bývávalo dříve. Módní průmysl se začal specializovat na jejich výrobu v mnoha barevných odstínech a střizích.

Materiál je nejdůležitější hledisko při výběru správné velké podprsenky. Musí být maximálně kvalitní, pevný a zároveň elastický, aby se každá držitelka velkých ňader cítila co nejlépe v každé situaci.

Košíčky podprsenek velkých velikostí jsou ve většině případů šity z většího množství jednotlivých kousků látky. Tento typ košíčků Vám zajistí perfektní vymodelování Vašeho poprsí. Zákonitě platí, že čím více dílků látky se použije na ušití košíčku, tím je daný košíček pevnější a déle vydrží.

Ramínka podprsenek velkých velikostí jsou širší a vypolstrovaná, aby Vás nikde netlačila, neškrtila a aby nedocházelo ke zbytečným bolestivým otlakům.

Sdílet
Vyberte si další podprsenky