vypnout

Spodní díly plavek

S rozvojem módního světa v oblasti plavek se objevují stále nové střihy spodního dílu dámských plavek. Každý spodní díl má své charakteristické rysy a hodí se pro jiné typy postav. Abyste se i Vy vyznala v těchto střizích, představíme Vám v následující části nejčastější typy spodních dílů plavek.

Klasický spodní díl plavek

Klasický spodní díl plavek je na bocích vystřižený stejně jako klasické kalhotky a je snad tím nejčastějším typem. Tento typ se hodí pro všechny typy postav, avšak největší přínos má pro ženy, které mají kratší nohy. Vykrojený díl totiž nohy opticky prodlouží a zvýrazní jejich ladné tvary.

Tanga

Tanga jsou spodní díl plavek, který se těší největší oblibě u odvážnější žen, které se nestydí za svůj odhalený zadeček. Tanga jej totiž nijak nezakrývají a Vy si jej tak můžete pohodlně opálit. V zadní části má spodní díl tanga plavek pouze malý trojúhelníček látky, který spojuje proužky látky jdoucí podél boků, s proužkem vedoucím mezi hýžděmi.

T-back spodní díl plavek

Spodní díl plavek s označením T-back je velmi podobným tangám. Avšak oproti nim nemá v zadní části trojúhelníček látky. Proužky vedoucí přes boky a mezi hýžděmi jsou spojeny do písmene T bez použití další přídavné látky. Tím odhaluje tento spodní díl plavek víc, než odhalují tanga, a je tedy určen pro velmi odvážné ženy dívky.

V-kiny spodní díl plavek

Pro V-kiny plavky je charakteristické tvarování předního (a někdy i zadního) dílu plavek do tvaru písmene V. Tohoto tvaru je docíleno tím, že jsou proužky látky vedeny výše po bocích a v přední i zadní části jsou tyto proužky svedeny níže, což vytváří právě tvar písmene V.

Šortky

Šortky jsou opakem tang, neboť zakrývají téměř vše z dámského zadečku. I tak ale dokážou působit jako velmi sexy spodní díl plavek. Použitím pružných materiálů totiž šortky dokonale kopírují, a tím i zvýrazňují křivky dámského pozadí.

Bokové plavky

Spodní díl bokových plavek je, jak již jeho název napovídá, střižen tak, aby byl umístěn nízko na bocích dívek a žen. Bokové plavky jsou vhodné převážně pro ženy, které mají kratší nohy, neboť nízké posazení spodního dílu těchto plavek nohy opticky prodlouží.

Dále by Vás mohlo zajímat: Brazilky spodní díl plavek, Vysoký spodek plavek.

Sdílet
Vyberte si další dámské plavky