vypnout

Vánoce a dárky

Vánoce bez dárků si už ani neumíme představit. Za tento zvyk vděčíme svým předkům. V zimě neměli mnoho práce, a tak si vymýšleli různé pověry na zkrácení chvíle. Aby se děti strašidelných historek tolik nebáli, dávali jim rodiče drobné dárky nebo sladkosti. Později se zdomácněl svátek sv. Mikuláše, který se proslavil svou štědrostí. Kdo celý rok poslouchal, dostal sladkou odměnu nebo si našel překvapení v botě. Vánoční nálada je každým dnem intenzivnější. Symbolem Vánoc je u nás Ježíšek. Na oslavu Jeho narození mu přinesli Tři králové dary a tato tradice darování se spojuje s Vánocemi úspěšně se rozšířila do celého světa. Každá země má na Vánoce svého " Ježíška ", každá rodina má své jedinečné tradice. Symbolický zvyk darování přetrvává, protože dárky nejen rádi dostáváme, ale také stejně rádi dáváme. V magický čas Vánoc si více než jindy vyznáváme lásku a upevňujeme vztahy, na kterých nám záleží. Otázkou zůstává, jaký dárek je ten pravý na Vánoce?

Dárky pro ženyDárky pro muže

Dárek prozradí, jaký vztah máme s druhou osobou. Vyjádří za nás to, co cítíme a dá druhému znamení, že jsme na něj při vybírání mysleli a chtěli jsme splnit i jeho nejtajnější přání. Mezi atraktivní dárky k Vánocům patří již dlouhá léta spodní prádlo. Je to milá pozornost, osobní a přitažlivá. Důvěrný dárek určen zejména pro ty, které nejvíce milujeme. Spodní prádlo si můžeme dovolit darovat jen tomu, koho dobře známe. Nemáme na mysli jen výběr správné velikosti. Všímáme si a víme, co rád/a nosí, v čem se dobře cítí a co bychom objevili v jejím/jeho šatníku. Také se můžeme odhodlat a vybrat to, o čem si myslíme, že by potěšilo! Ale ne jen nás! Pečlivě vybrané spodní prádlo jako dárek potěší obě strany!

Při výběru spodního prádla je důležité znát správnou velikost. Ať už ji máte v oku nebo se nenápadně porozhlédnete, zeptáte, necháme čistě jen na Vás. Dokažte však na Vánoce, že se vyznáte! Pokud dárek sedne jak má, je zárukou příjemně stráveného večera a to nejen jednoho. Zbývá ještě vybrat oblíbenou barvu, vzor a příjemný materiál. Muži vždy ocení kvalitu a rádi nosí pohodlné oblečení. Ženy také rády nosí pohodlné prádlo, ale potěšíte je nejvíce nejmodernějším, luxusním kouskem, který podtrhne jejich sexappeal. Každé ženě záleží na tom, aby se líbila a byla pro svého vyvoleného tou nejkrásnější, jedinečnou a nezapomenutelnou. Nechte vyniknout ladné ženské křivky a čerpejte potěšení z každodenních maličkostí, které dělají svět krásnějším. Kromě spodního prádla naleznete v Ráji také noční košilky, pyžama, župany, čepice, šály, oblečení ... Nechte se svést a vybírejte půvabné dárky k Vánocům z pohodlí domova. Přejeme Vám, Šťastné a veselé!

Kam dál?

Sdílet
Vyberte si další dámské spodní prádlo