vypnout

Vyztužené kojící podprsenky s kosticí

Čeká Vás v následujících chvilkách nejkrásnější okamžik života? Miminko už je na cestě a Vy stále nemáte kojící podprsenku? My Vám poradíme, která podprsenka bude ta nejlepší.

Je tu také otázka, proč byste si měli kupovat kojící podprsenku s kosticí. Odpověď je jednoduchá, a proto Vám ji zodpovíme.

Ňadra se skládají z podkožní a pojivové tkáně, svrchní pokožky a z mléčných žláz, které se v průběhu těhotenství zvětšují, čímž dochází i ke zvětšení hmotnosti prsou. Tím pádem je pojivová tkáň a pokožka vystavena velkému pnutí a tlaku, jež zapříčiňuje změnu tvaru a pevnosti poprsí. Pokud chcete, aby Vaše ňadra byla stále krásná a pevná, pořiďte si kojící podprsenku s kosticemi.

Kojící podprsenky s kosticí jsou ušity z jemných a vysoce pružných materiálů, které zaručí Vašemu poprsí komfort a pohodlí pro citlivou pokožku ňader. Košíčky kojících podprsenek jsou až do velikosti G. Kostice jsou pružné a zajišťují velkou oporu větším a bolestivým ňadrům. Ramínka jsou vypolstrovaná a měkká, aby nedocházelo k tomu, že by Vás kojící podprsenka s kosticemi škrtila a tlačila. Aby se nastávajícím maminkám lépe kojilo, je kojící podprsenka s kosticí vybavena systémem KwikKlip, který Vám zajistí bezproblémové kojení, aniž byste si musela svléknout celou podprsenku.

Můžete si vybírat z nepřeberného množství kombinací a vzorů. Každá maminka si mezi kojícími podprsenkami s kosticí určitě vybere.

Kromě vyztužené kojící podprsenky s kosticí by Vás mohlo zajímat: černé kojící podprsenky, kojící podprsenky v akci.

Sdílet
Vyberte si další podprsenky